Sfinansuj swoją naukę w C_school dzięki projektowi Programator!
Jak to zrobić w 4 prostych krokach?
Krok 1:

Zarejestruj się w projekcie Programator i śledź komunikaty

Krok 2:

Zaaplikuj do C_school, a otrzymasz od nas zaproszenie na próbny kurs online lub stacjonarny w naszym biurze.

Krok 3:

Otrzymaj certyfikat potwierdzający ukończenie kursu próbnego. Następnie przekaż go do Programatora z informacją, że chcesz zacząć nasz kurs Java lub JavaScript (React).

Krok 4:

Postępuj zgodnie z instrukcjami Programatora i… do zobaczenia na kursie!

O czym musisz wiedzieć?

  • Nabór już wystartował, a liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego kto pierwszy ten lepszy.
  • Jeśli uważasz, że jest to skomplikowane i chcesz porozmawiać to napisz, zadzwoń albo wpadnij na kawę do naszego biura przy Al. Jerozolimskich 96 w Warszawie.
  • Pierwsze zajęcia planujemy na przełomie stycznia i lutego.

Monika zna temat kursów, finansowania oraz procesu rekrutacji na wylot. Odpowie na wszelkie pytania i pomoże Ci przejść przez wszystkie formalności.

Monika
monia@cschool.pl
+48 22 539 08 08

Czy kursy programowania powinny być płatne?

Zdecydowanie nie! Większość kursów jest płatna, a firmy tylko czasem oferują finansowanie małej grupie osób. Dzięki programowi Programator możesz skorzystać z C_school bez żadnych kosztów, ponieważ Twoją naukę pokryje Fundusz Europejski. Programator został stworzony właśnie po to, żeby dać początkującym szansę na naukę, a tym samym zmniejszyć deficyt programistów na rynku.

Bez zbędnych formalności

Nie musisz wypełniać setek dokumentów, żeby wziąć udział w C_school. Pomożemy Ci przebrnąć przez formalności, żebyś mógł skupić się na programowaniu.

Sfinansowane w 100% ze zwrotnej pożyczki

Jesteśmy w trakcie programu Programator - programu zwrotnych pożyczek z Funduszu Europejskiego. Dzięki temu możesz skorzystać z naszego programu za darmo! Jedynym warunkiem jest, że w ciągu 6 miesięcy znajdziesz pracę jako programista. Nic prostszego! Programator definiuje pracę jako:

  • Umowa o pracę/dzieło/zlecenie na co najmniej 2 miesiące
  • Założenie własnej działalności i wystawienie co najmniej 2 faktur (kwota bez znaczenia)

A my zapewniamy najlepszym absolwentom programu pracę w Connectis od razu.

FAQ_

2.

Co dzieje się po wysłaniu aplikacji?

Expand

Wyślemy Ci email z zaproszeniem do krótkiego testu online i na spotkanie z nami. Ocenimy Twój potencjał, motywację i chęć do nauki - najważniejsze cechy, które pozwolą Ci osiągnąć sukces w świecie IT.

4.

Jakie wymagania muszę spełnić?

Expand

Szukamy ambitnych i gotowych do nauki ludzi, którzy chcą wykorzystać swoją pasję do technologii w pracy zawodowej. Szukamy ludzi wnikliwych, którzy chcą zacząć pracę w branży IT. Ludzi, którzy lubią współpracować, uczyć się i zdobywać nowe umiejętności, ale co najważniejsze - mają odwagę podejmować nowe wyzwania i systematycznie pracować.

4.

Czy muszę umieć programować?

Expand

Nie. Nie wymagamy żadnego doświadczenia. Zaczniemy od podstaw i nauczymy Cię wszystkiego krok po kroku.

4.

Jak przebiega program?

Expand

Przez 6 miesięcy trwania programu, spędzisz 340 godzin programując - o połowę więcej niż na studiach informatycznych! Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, dzięki którym będziesz mógł zacząć pracę od razu. Zespół C_school tworzą doświadczeni trenerzy i gwiazdy IT. Eksperci w nauczaniu i doświadczeni programiści. Stworzyliśmy program, aby rozwijał umiejętności i wiedzę, które realnie odpowiadają na potrzeby rynku IT i w 100% wykorzystywał potencjał i talent uczestników.

4.

Czym różni się Programator od Basenu?

Expand

Kiedy już zaaplikujesz, będziesz brał udział w obu. Nasi trenerzy w Basenie pomogą Ci ukończyć kurs, żebyś jak najlepiej zdał egzamin Programatora. Ale nie martw się - nie będziesz miał zbyt dużo na głowie. Kiedy już ukończysz Programator będziesz miał dużo czasu, żeby przerobić materiał Basenu.

4.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Expand

Zajęcia możesz dostosować do swoich potrzeb. C_school odbywa się w trybie dziennym, wieczorowym i weekendowym, więc łatwo pogodzisz go ze studiami lub pracą. Program jest jednak wymagający, więc upewnij się, że masz odpowiednią ilość czasu na jego realizację.

4.

Jak mam znaleźć pracę po Programatorze?

Expand

Najlepszych zatrudniamy w Connectis od razu do pracy przy projektach naszych klientów. Każdy C_school tworzymy z myślą o konkretnym projekcie i przygotowujemy uczestników do pracy od pierwszego dnia.

4.

Nie jestem przekonany, czy programowanie jest dla mnie. Czy muszę teraz zaaplikować?

Expand

Programator jest konieczny, jeśli chcesz dołączyć do C_school, dlatego musisz zaaplikować przed upłynięciem terminu. Najlepsze jest to, że pierwszy miesiąc jest bez żadnych zobowiązań. Musisz zostawić nam jedynie podstawowe dane, a później masz aż miesiąc na zdecydowanie, czy programowanie jest dla Ciebie. Jeśli nie, po prostu nie wypełniasz egzaminu Programatora.

Zaaplikuj już dziś - nie masz nic do stracenia!